Первомайський МКК провів кулінарний майстер клас для дітей військовослужбовців

Найбільший український виробник згущеного молока «Первомайський МКК» провів екскурсію та кулінарний майстер-клас для дітей військовослужбовців.

Для малечі влаштували екскурсію підприємством, показали, як відбувається процес виробництва згущеного молока, показали, як готуються популярні солодощі зі згущеного та подарували солодкі подарунки. Екскурсію відвідали 20 дітей.

Як зазначив директор ПМКК Олександр Бажан, підприємство не тільки надаємо благодійну допомогу за запитами, а й намагається порадувати дітям емоції.

«Саме для цього ми запросили наших маленьких гостей на екскурсію підприємством, щоб показати, як відбувається процес виробництва такого улюбленого багатьма продукту як згущене молоко, що воно виготовляється у дуже суворих вимогах по якості, з натуральних продуктів, його можна скуштувати одразу, прямо на виробництві. Дітям дуже сподобалися такі пригоди. Сподіваюся, нам вдалося подарувати приємні спогади, і позитивні емоції, з якими у всіх нас асоціюється щасливе дитинство. Діти задоволені - це найголовніше. Дякуємо керівництву компанії «Волошкове поле» за підтримку наших ініціатив», - сказав директор ПМКК Олександр Бажан.

Як повідомлялося раніше, у лютому 2023 року ПММК завершив збір коштів в рамках акції «1 гривня на допомогу постраждалим від війни дітям». В результаті комбінат придбав та доставив сучасний аналізатор крові (СA-620) вартістю понад 850 тис. грн. для лікарні Святого Миколая у Львові, де проходять лікування діти-переселенці.

Нагадаємо, Первомайський молочноконсервний комбінат – один з найбільших підприємств з переробки молока в Україні. Підприємство експортує продукцію у 14 країн світу, входить до складу компанії «Формула Смаку», якою володіють Олександр та Андрій Табалови.