Про компанію

Первомайський молочноконсервний комбінат - один з найбільших підприємств з переробки молока в Україні. Комбінат був побудований в лютому 1956 року з проектною потужністю 20 млн. банок молочних консервів на рік.

На сьогоднішній день ПАТ « Первомайський МКК » входить до ТОР - 5 найбільших підприємств з виробництва молочних консервів.

Компанія вже кілька десятків років успішно працює на українському і зарубіжних ринках, спеціалізуючись на виробництві молочних консервів продукції з незбираного молока: твердих і м`яких сирів, сирних продуктів, згущеного молока, вершкого масла найвищого гатунку, а також молока.

Наша продукція відповідає стандартам якості. На підприємстві впроваджені система якості та система управління безпечністю харчових продуктів ISO 9001: 2008, HACCP, і має сертифікат кошерності HALAL. При цьому ми не стоїмо на місці, постійно розвиваючись і впроваджуючи інноваційні технології.

Крім України, продукція компанії присутня також на ринках США, Ізраїлю, Канади, Сирії, Іраку, ОАЕ, Узбекистану, Казахстану, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Молдови, Ткуркменістану тощо.

Як і в свіжому молоці, в складі згущеного молока містяться необхідні людині компоненти : вітаміни А , В , С , D , Е , В1 ,В2,В12, РР , макро- і мікроелементи : Са , Р ,Mg , К ,  Мn  , І . Не дарма цей продукт завжди був обов`язковим в асортименті Державного резерву, куди закладалося тільки найкраще і найнеобхідніше.

Правда, користь цього продукту проявляється тільки в тому випадку, якщо згущене молоко зроблено, як і належить, зі свіжого молока, а не різних здешевлюючих сурогатів типу рослинних жирів, барвників або діоксиду титану.

Саме таким смачним і дуже корисним продуктом є згущене молоко виробництва ПАТ «Первомайський МКК». У його виробництві застосовують тільки натуральне свіже молоко та цукор. Цей факт неодноразово підтверджувався досліджен­нями Центру Незалежних Споживчих Експертиз «ТЕСТ».  Щорічно з 2008 по 2013 роки згущене молоко виробництва ПАТ «Первомайський МКК» отримувало оцінку «ВІДМІННО», а в 2014-2015 р. згущене молоко з малюком на упаковці стало переможцем щорічного конкурсу «Фаворит успіху».

Насолоджуйтесь незабутнім солодко-молочним смаком згущеного молока виробництва ПАТ «Первомайський МКК» і будьте здорові!

Фінансова звітніть: Завантажити